Diskotéka pro děti

Vánoční diskotéka

Ve středu 14.12.2011 uspořádali členové žákovského parlamentu 6.–9. třídy školní vánoční diskotéku.

Pozvány byly děti z celé školy, včetně družiny a dětí z MŠ.
Kromě tance byly pro účastníky připraveny soutěže v tanci, házení míčků do lví tlamy, židličková soutěž, výuka tanců a další…

Všichni vítězové byli odměněni drobnou sladkostí.

Za přípravu a pomoc při organizaci odpoledne děkuji všem zúčastněným členům školního parlamentu a doufám, že se budou stejně aktivně podílet i na dalších podobných akcích.

Lenka Zlochová

Postřehy dětí:

Dobré hry, tancování, nejvíc se mi líbily hry. Bylo nás tam docela hodně. Tahle diskotéka se mi hodně líbila, bylo to prima.                                                      (Eliška Radová, 4.tř.)

Mě se líbilo, jak jsme všichni tancovali s paní uč. Lenkou Zlochovou a byly krásné soutěže a písničky a moc jsem si to užila.                                                   (Terka Volfová, 4.tř.)

Mě se na diskotéce líbí, že jsme mohli tancovat všelijaké tance a hráli hry a hledali kartičky.
                                                                                          (Jana Zelenková, 4.tř.)

Písnička kuřata, Nik a Pepa, jak spolu tančili sólo. Držení balónků čelem. Hudba byla hezká.
                                                                                            (Páťa a Daniela, 3.tř.)

Diskotéka byla nejlepší a nejvíc se mi líbilo: ptačí tanec. Z včerejší diskotéky se mi líbil ptačí tanec a písničky. Moc jsem si to užila a chtěla bych to opakovat.
                                                                                     (Vendula Šprunglová, 6.tř.)

Na diskotéce jsem si to hodně užil. Bylo tam mnoho her a soutěží. Tančilo se a zpívalo. Moc se mi to líbilo.                                                                             (Saša Jodas, 6.tř.)

Nejvíce se mi na včerejší diskotéce líbil kuřecí taneček. Diskotéky by mohly být častěji, také se mi moc líbily soutěže. Mrzelo mě, že diskotéka byla tak krátká. Hrozně rychle to uteklo.
                                                                                          (Sára Hodaňová, 6.tř.)

Z diskotéky se mi nejvíce líbilo, jak to pro nás připravili. Dále se mi líbila hudba s tancem. Diskotéka byla moc super.                                                      (Eliška Fremrová, 6.tř.)

Líbilo se mi tancování a hry. Nelíbilo se mi, že kluci netancovali.
                                                                (Lucka Loukotová a Anetka Jašková, 3.tř.)

Bylo to zábavné. Byly tam různé hry na vítězství. Odměnou byly bonbóny. Moc se mi to líbilo a mělo by se to zopakovat.                                                     (Lenka Řezáčová, 5.tř.)

Líbilo se nám vše. Zvlášť hry a tanec. Byla tam zábava.                 (Tom a Přemek, 3.tř.)

Nejlepší zážitek byl, když paní učitelka a ostatní holky z naší třídy tancovaly ptačí tanec.
                                                                                           (Filip Matoušek, 9.tř.)

Diskotéka byla moc zábavná. Spoustu her pro větší i pro menší děti. Paní učitelka Zlochová úžasně uváděla hry. Moc děkuji 2. stupni, paní učitelce Zlochové a dalším.
                                                                                      (Lucie Skuhrovcová, 5.tř.)

Když jsme tam v 1. hodinu přišli diskotéka už začala. Měli jsme tam hry a dali nám dokonce i taneční sólo. Spíš tančily jen holky. Nejvíc se mi líbilo, jak jeden měl přivázaný balónek k noze. Bylo to hezké.                                                                         (Markéta Bobková, 5.tř.)

Byly tam dobré hry a soutěže, byla legrace a moc se mi tam líbilo.    (Nikola Valtrová, 5.tř.)

Myslím, že se to dětem velmi líbilo, bavily se při volném tanci i při praskání balónků, nejvíc mě zaujal ptačí tanec.                                                                     (Věra Vítková, 9.tř.)

Včerejší diskotéka se mi velmi líbila, byla zábavná, soutěže byly v některých případech napínavé.                                                                                    (Kuba Mráz, 6.tř.)

Na diskotéce se mi líbilo praskání balónků, písničky, soutěže, např. o nejlepší tanec, židličkovaná, praskání balónků.                                                                       (Jan Kašák, 6.tř.)

Fotografie a videa z této akci si prohlédněte zde.