RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Děti do školy - výjimka!

Výjimka MZ v návratu žáků do školy!

 

V pondělí 12.4.2021 se do školy vracejí žáci z 1.stupně a děti (předškoláci) v MŠ. U nás  se zatím jedná o žáky 4. a 5. ročníku a děti plnící povinnou předškolní docházku v MŠ.

 

Podle mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví se ale mohou vrátit do školy také děti rodičů, kteří vykonávají profese, jež jsou vyjmenovány v seznamu. Jsou to např. zdravotníci, záchranáři, policisté a další (více v bodě 14 na straně 3 v MO MZ ze dne 6.4.2021).

 

Pokud se vás to týká a máte zájem dát svoje dítě do MŠ nebo dítě (jen žáci 1. - 5. ročníku ZŠ), do naší základní školy, vyplňte do neděle 11.4. přihlašovací dotazník, který jste obdrželi na školní mail vašeho dítěte.

 

Od pondělí 12.dubna 2021 bude vaše dítě zařazeno do celodenní školní družiny s možností zúčastňovat se i distanční výuky se svojí třídou. Pro on-line výuku probíhající ze školy, je nutné si přinést s sebou vlastní IT zařízení včetně sluchátek s mikrofonem. Bohužel je kapacita školy v tomto směru již téměř vyčerpána  a nemáme příliš možností zapůjčovat další zařízení. I přesto můžeme několika dětem pomoct, takže se na nás obracejte individuálně a budeme spolkečně hledat nějaké řešení. :-)

 

Pro nástup dětí rodičů v IZS do školy platí stejná pravidla jako pro ostatní (antigenní testování 2x týdně a dodržování hygienických pravidel včetně respirátorů nebo zdravotnických roušek). Látkové roušky nejsou povolené.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci! 

 

Mgr. Karel Derfl, ředitel školy

karel.derfl@zschrastice.cz

739 691 120

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!