RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Týden v družině

 TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

 

  

 

 Myslíte si, že popcorn je jen k jídlu? Tak to se pletete, děti z oddělení Kopretin vyráběly popcornové sněženky, protože už nám začalo jaro - fotografie najdete zde. A namalovat obrázek, nalepit hlavní hrdiny a vymyslet příběh, není vůbec lehké. Dětem ze školní družiny se obrázky a příběhy povedly, budou je číst dětem ze školky. Foto zde.

 

   

 

 Na jaře se v přírodě objevují různá zvířátka, tak děti "probouzely" k životu housenky - foto zde. A aby si všichni mohli hrát na školkové zahradě, bylo třeba ji pohrabat - foto zde. Také u Želviček "to žije", kreslí, povídají si, hrajou hry a ještě mnoho dalšího - foto zde.

 

M.Vávrová a N.Kolaříková

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!