"Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest,

jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou."

Jan Ámos Komenský

J.A.Komenský

Zde najdete informace o výuce v naší škole, o nejčastěji používaných metodách a formách výuky, našich projektech i projektové výuce, využívání pomůcek a další věci, které by vás mohly zajímat.

Pokud se ale chcete dozvědět více, nabízíme vám možnost navštívit naši školu i konkrétní třídy přímo při výuce. Tato nabídka platí pro všechny zákonné zástupce dětí (stačí se domluvit s vyučujícím) nebo i pro další zájemce (po předchozí domluvě s ředitelem školy).

Sledujte také kalendář školních akcí a navštivte nás při Dnech otevřených dveřích
a dalších akcích pro veřejnost

Naše škola je otevřena také pro bývalé žáky, organizace, pedagogickou veřejnost i studenty
pokud mají zájem o prohlídku školy, o případnou spolupráci v projektech či pedagogickou praxi.

Těšíme se na vás!

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy