RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

MŠ - Co už umím

 

 

 

Milé děti,

 

 

            zdraví vás sovička Rozárka a veverka Zrzečka.
V pondělí mají všechny děti svátek. A tak nás napadlo, když nechodíte do školky, že byste si s maminkou, tatínkem nebo babičkou a dědečkem mohli vyrazit do přírody a navštívit nás v lese. Uvidíte, že se nebudete nudit a zažijete spoustu zábavy. Cestou můžete, nám zvířátkům, ukázat, co už všechno umíte. V lese je hezky, krásně to tu voní dřevem, je zde čistý vzduch. Les je naším domovem a rádi vás tu uvítáme. A kdybychom se v lese neviděli, nebuďte smutní, určitě potkáte třeba nějaké naše přátele – srnku, zajíce, mravence nebo uslyšíte zpívat naše ptačí kamarády. Stačí jen v lese nekřičet. Však vy víte, jak se v lese správně chovat.

 

Všichni se na vás těšíme.

 

                                 Vaše  Zrzečka a Rozárka

 

 

Pro rodiče: 

 

V příloze najdete pro inspiraci pár zábavných úkolů pro vaše děti, které můžete použít. Jistě najdete i chvilku nepozornosti vašeho dítěte, kdy zvládnete v lese ukrýt nějaké malé překvapení (omalovánky, lízátko,…) jako pozdrav od zvířátek.

 

 

Básnička:


To už umím

 

Umím běhat, umím stát,
nad hlavu si ruce dát.
Umím chodit pomaličku,
umím hrát si na žabičku.
Umím chodit jako rak.
Věřte mi to, je to tak!

 

PřílohaVelikost
po_stopach_veverky_zrzecky_1.pdf527.16 KB
pracovni_listy_-_co_uz_umim.pdf404.99 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!