Seminář HM 12.11.

SEMINÁŘ HEJNÉHO METODY PRO ZAČÁTEČNÍKY PROBĚHNE V NAŠÍ ŠKOLE V SOBOTU 12.11.2016

MAP ORP Příbram a Občanské sdružení TOŠ vás zvou na seminář o Hejného matematice do ZŠ a MŠ Chraštice, kde touto metodou vyučujeme již několik let.

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí blíže seznámit se základy metody, popř. uvažují i o tom, zda ji zavést ve své škole nebo alespoň v některé třídě. Začít vyučovat touto metodou přitom lze nejenom od 1.ročníku ZŠ, ale ještě i ve 2. nebo 3.třídě!

Seminář je financovaný z prostředků MAP ORP Příbram (OP VVV ESF) v rámci programu "Čtenářská a matematická gramotnost v základním vzdělávání I".

Poplatek zahrnuje některé další náklady a občerstvení pro účastníky (včetně oběda).

Lektorka:  Eva Bomerová  (www.bomerova.cz)

Akreditace: Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování vzdělávací akce.

Délka semináře: 8 x 45 minut

Poplatek:  200,- Kč (hotově na místě nebo fakturou)

Více informací a mapu jak se k nám dostat najdete v událostech na facebooku Občanského sdružení Trvalá obnovy školy (TOŠ). Přihlásit na seminář se můžete prostřednictvím on-line formuláře zde. Kapacita vzdělávací akceje omezena!

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

karel.derfl@zschrastice.cz

UPOZORNĚNÍ:

Kapacita tohoto semináře byla již zcela naplněna a další přihlašování bylo proto ukončeno. Děkujeme za pochopení.

Případní zájemci o podobné vzdělávací akce nám mohou napsat mailem (karel.derfl@seznam.cz), popř. sledujte facebook Trvalá obnova školy (události).
Těším se na setkání s vámi při jiné příležitosti.
Mgr.Karel Derfl, předseda TOŠ