RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Atletika v Čimelicích

Na atletických závodech naši žáci zabodovali

 

Poslední květnový den jsme se vypravili reprezentovat naši školu v atletickém čtyřboji v Čimelicích. Kromě chraštické školy zde byli i žáci ze Základních škol Čimelice, Mirotice a Mirovice. Celkem 80 závodníků 1. - 5. tříd soutěžilo ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem, ve sprintu na 60 m a ve vytrvalostním běhu. Naši žáci si vedli přímo skvěle.

 

Dvacet chraštických účastníků soutěže vybojovalo celkem 23 medailí v jednotlivých atletických disciplínách. Ve třech kategoriích jsme dokonce obsadili první tři místa. V průběhu celého sportovního dopoledne panovala na atletickém kolbišti velice příjemná atmosféra, všichni si vzájemně fandili a povzbuzovali se. Nejúspěšnějšími závodníky naší školy se stali: Mateja Živanovič,  žák 1.třídy, který se postavil celkem třikrát na pomyslné stupně vítězů  a Nikola Ptáčková z 5.třídy, která si odvážela také 3 diplomy. Čtyři žáci se mohli pochlubit dvěma umístěními (Tomáš Frank, Marek Muf, Oliver Chán a Eliška Růžičková). Po jednom diplomu pak mělo dalších 8 žáků.

 

 

Ocenění patří nejen všem závodníkům, ale i pořadatelské škole v Čimelicích, která organizačně zajišťovala celou soutěž. Zvláštní poděkování také patří čimelickým žákům deváté třídy, kteří se vzorně starali o to, aby se všichni závodníci dobře cítili a mohli podávat co nejlepší výkony.

 

Odjížděli jsme s pocitem, že se tento soutěžní den opravdu vydařil.                                             Martina Joujová

 

Fotografie a videa ze závodů si můžete prohlédnout zde.                                                                                                                                                                

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!