Besídka pro maminky

Besídka pro maminky ve 4.třídě

Ve čtvrtek dne 11.5.2017 proběhly ve škole besídky pro maminky k jejich svátku. Tentokrát měla každá třída svůj samostatný program.

Čtvrťáci si letos připravili malou kavárničku s občerstvením v pokroví MŠ. S příchodem prvních diváků se ochotně ujali obsluhy, nabízeli kávu a dobroty, které někteří sami upekli.

Program byl tvořen písničkami o pravěku. Všichni si zazpívali a zahráli na hrací trubky, děvčata předvedla taneční vystoupení na píseň Justina Biebera. Následovalo promítání fimu složeného z fotek a namluvených přání pro maminky. V tomto okamžiku se mnohá očka maminek zaleskla - jistě dojetím, jak moc je jejich děti mají rády. Nechybělo předání vlastnoručně vyrobených přáníček a kytiček.

Milé bylo i to, že po skončení oficiálního programu všichni neodešli hned domů, ale poseděli, společně si popovídali a rozjímali spolu se svými ratolestmi.

Čtvrťákům patří ocenění. Celé akce se ujali skvěle - od přípravy všech věcí přes úklid (a ten vždy nebývá zábavou).  Děkuji vám všem! Moc se vám to podařilo.

Martina Joujová

Další fotky a videa si můžete prohlédnout zde.