RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Projekt EDISON 2018

Co je projekt EDISON? 

 

 

Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

  Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.   

 

Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.

 

Projekt Edison je projektem společnosti AIESEC, což je mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává praxi studentům formou zahraniční stáže nebo členstvím v organizaci. Díky tomu napomáhá rozvoji mladých lidí po celém světě.                    (text převzat z webu AIESEC)     

 

Projekt EDISON v naší škole:

 

Ve školním roce 2018/2019 se také my zúčastníme projektu Edison. V týdnu od 1. do 5. října 2018 navštíví naši školu celkem 6 zahraničních studentů. Budeme rádi, když nám pomůžete s jejich ubytováním. Podmínky, se kterými je v tomto případě potřeba počítat, jsou v odkazu níže, stejně tak jako profily jednotlivých stážistů. Pokud budete mít zájem o jejich ubytování, kontaktujte prosím co nejdříve ředitele školy Karla Derfla (karel.derfl@zschrastice.cz).

 

Naši letošní stážisté a jejich vizitky (video spustíte kliknutím na jméno):

Anushki Shubitidze

Georgia / Gruzie

studentka

Kalil Boughzou

Tunisia / Tunisko

student

Viktoriya Varnavskaya

Russia / Rusko

studentka

Foteini-Eirini Styanidoy

Greece / Řecko

studentka

Yousef Alshabah

Jordan / Jordánsko

student

Viola Zou

China / Čína

studentka

 

Informace pro hostitelské rodiny

 

 

Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

 

Mgr. Karel Derfl ředitel školy

 

 

PřílohaVelikost
EDISON 2018 - informace pro rodiče155.49 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!