RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Prvňáci na běžkách

 Prvňáci poprvé vyrazili na běžky

 

 

Dnešní den prvňáci, v rámci tělesné výchovy, využili čerstvou nadílku sněhu. Vypravili se na běžky. Starší žáci jim ochotně pomohli s obouváním běžkařských bot i s nazutím lyží. První kroky na úzkých prkýnkách byly trochu vratké, sníh se na lyže zpočátku lepil. Za krátkou chvíli ale všichni získali v běžkování jistotu a zalíbení. Školní hřiště bylo rázem plné běžeckých stop. Někteří odvážlivci si dokonce troufli na sjíždění mírných kopečků. Byla radost sledovat nadšené a rozzářené děti. Někteří na lyžích stáli úplně poprvé v životě a věřím, že ne naposledy. Pokud nám budou sněhové podmínky přát, určitě vyrazíme znovu.

 

Fotografie a videa z dnešního dne naleznete zde.

 

Martina Joujová

 

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!