RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Vaří celá škola!

 VAŘÍ CELÁ ŠKOLA!

 

 

Školní parlament pořádá ve čtvrtek 15. 2. 2024 speciální akci, která nadchla všechny žáky napříč ročníky. Budeme připravovat rozličné pokrmy, zdobit, mlsat, ale i prezentovat a hodnotit.

 

Naše kuchařské snažení bude probíhat v tomto sledu. Ráno se sejdeme ve svých třídách a pustíme se do práce. Máme přesně dvě vyučovací hodiny na přípravu pokrmu a jeho naservírování na deset talířů. Velký důraz budeme klást také na prezentaci, neboť hodnotícím kritériem nebude pouze chuť, ale také vzhled.

 

Po velké přestávce nás čeká velké ochutnávání a rozmýšlení. O naši přízeň se budou ucházet rozličné pomazánky, ale také nepečené sladké dobroty nebo sushi. Rozhodování jistě nebude jednoduché. Všichni žáci nakonec odevzdají dva hlasy tomu pokrmu, který bude jejich jazýčku i oku lahodit. Parlamenťáky pak čeká sčítání hlasovacích lístků a vyhodnocení proběhne následujícího dne – tedy 16. 2. o velké přestávce.

 

Všichni se moc těšíme! Jitka Kocíková

 

 

 

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!