Novinka: VIDEO!

VIDEOGALERIE na školním webu!Kamera

V I D E O !!!

Již více než rok nabízíme na našem webu také možnost prohlížet videa ze školních akcí.

Byli jsme zvědavi, jaký bude mít tato novinka ohlas... a zatím se zdá, že všechny reakce jsou veskrze pozitivní! Vyjádřit jste se mohli v anketě zde! (hlasovat mohou pouze registrovaní a přihlášení návštěvníci webu a z jednoho PC lze hlasovat pouze jednou v každé anketě)

Videozáznamy školních akcíVzhledem k zájmu rodičů i žáků postupně přidáváme na www.youtube.com další videozáznamy. Někdy to sice nejde hned, neboť je to časově náročné, ale snažíme se a protože máme ve škole obrovský archív i starších videozáznamů, chceme občas přidat i sem tam nějaké starší video.

Takové ty perličky a bonbónky pro fajnšmekry a pamětníky!!!

Jako první jsme vám nabídli videa z Vánoční besídky (2009), kterou sice rodiče nemohli vidět na vlastní oči, ale mají možnost přehrání videozáznamu.

Postupně přidáváme další videa a kromě našeho školního videoprofilu www.youtube.com/ZSCHRASTICE jsem začali využívat také možnosti ukládat videa přímo do fotogalerií na www.rajce.idnes.cz, kde máme uloženu většinu fotografií ze školních akcí. Pokud tedy existují videa (většinou nesestříhaná) z některé akce školy, jsou zde uložena společně s fotkami.

V informacích o každé fotogalerii je pak kromě počtu fotek uveden také počet videí. Podívat se můžete např. zde.

Zde je aktuální  přehled všech školních videí  na YOUTUBE a tady přejdete přímo na videogalerii školy

Karel Derfl, ředitel školy