Den dětí v naší MŠ

Den dětí v MŠ Chraštice...

Den dětí v naší školce byl plný zážitků. Ráno mezi nás přijeli kouzelníci, dopoledne jsme hráli hry v lesíčku a po spinkání dostaly všechny děti kartičku se svým jménem, která jim umožňovala vstup na připravené disciplíny.

Rodiče v čele s členy výboru SRPZŠ a MŠ Chraštice připravili pro děti jízdu na koni, na kole, odstrkovadle. Přijeli mezi nás i hasiči ze Zalužan a děti si mohly vyzkoušet stříkání vody na cíl, malovaly na silnici, skákaly v hradu, na trampolíně, skládaly puzzle, házely míčky na cíl a za všechny splněné disciplíny dostaly razítko.

S plnou kartičkou si pak došly pro zmrzlinu, pití a kdo měl úplně všechna razítka, dostal čokoládovou medaili. Opekly si buřtíka a k tomuto všemu hrála diskotéka.

Protože podmínkou bylo, že každé dítě muselo přijít v doprovodu rodičů nebo prarodičů, tak ten dnešní den si děti užily po všech stránkách.

Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout zde

Vávrová Marie

DĚKUJI VŠEM, kteří se podíleli na přípravě a skvělém průběhu krásného svátku dětí v naší školce!

Karel Derfl, ředitel školy