RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Deváťáci na SPŠ Příbram

TÝDEN TECHNIKY

      Žáci 9. třídy se dnes zúčastnili akce TÝDEN TECHNIKY pořádané Střední průmyslovou školou v Příbrami (SPŠ). Po úvodním přivítání panem ředitelem, seznámení s jednotlivými obory a ujasnění podmínek přijímacího řízení vyrazili naši deváťáci do terénu. Na jednotlivých ,,stanovištích“ si mohli prakticky vyzkoušet spoustu zajímavých věcí od projektování domu, přes sváření, až po stavění lešení.

     Po celou dobu návštěvy se o nás výborně starali nejen zástupci z řad pedagogů, ale především studenti, kteří si zaslouží velkou pochvalu a poděkování. Pro většinu našich deváťáků byla tato návštěva jistě velmi inspirativní a třeba jim napomohla v rozhodování se, kam po základní škole.

Více fotek zde.

Mgr. Jana Břicháčková

 

        

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!