Nabídka konzultačních hodin

pro školní rok 2016/2017

Třídní schůzka a konzultace

Ve školním roce se uskuteční pravidelné konzultační hodiny pro celou školu současně (resp. třídní schůzky) v termínech:  21.11.2016 a 15.5.2017.

Svoji účast a přesnou dobu návštěvy ve škole si předem domluvte s třídním učitelem svého dítěte popř. i s dalšími pedagogy, se kterými chcete hovořit.

Za nejvhodnější formu konzultace považujeme tzv. variantu P-R-D, kdy je na konzultaci přítomen PEDAGOG - RODIČE - DÍTĚ.

Každý zákonný zástupce dítěte (rodiče) bude před schůzkami informován v ŽK, zda jeho účast na těchto konzultacích je nutná.

Za 1. pololetí dostanou všichni žáci Výpis pololetního vysvědčení a na konci roku Vysvědčení. Kromě toho dostávají žáci v pololetí i na konci roku tzv. Hodnocení přístupu ke vzdělávání a chování žáků, ve kterém mohou pedagogové podrobněji vyhodnotit míru toho, jakým způsobem přistupuje každý žák k plnění svých školních povinností i jak se ve škole chová ke spolužákům či dospělým.

Všichni rodiče si po celý školní rok mohou v nutných případech domluvit individuální termín konzultace telefonicky nebo využít pravidelné konzultační hodiny jednotlivých vyučujících. Zde najdete přehled konzultačních hodin všech vyučujících ZŠ. I zde je nutná telefonická domluva.

Rodiče si také mohou po předchozí domluvě s vyučujícím domluvit návštěvu (náslech) přímo ve vyučování. Zde najdete Pravidla pro návštěvy ve výuce

Věříme totiž, že úzká spolupráce rodiny a školy spolu se vzájemnou informovaností a pravidelnou komunikací přispějí k tomu, aby vaše dítě lépe a úspěšněji zvládalo výuku i vše, co s docházkou do školy souvisí.

Těšíme se na další spolupráci!

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

Konzultační hodiny ve školním roce 2016-2017 v ZŠ a MŠ Chraštice642.82 KB
Pravidla pro návštěvy ve výuce v ZŠ a MŠ Chraštice606.8 KB
Systém hodnocení přístupu ke vzdělávání a chování žáka v ZŠ a MŠ Chraštice317.96 KB