Pojedeme na Lipno!

Školní preventivní projekt

"Aktivně (nejen) na Lipně"

Připravili jsme pro naše žáky 6.-9.ročníku dvoudenní školní projekt, jehož cílem je prevence negativních jevů, obezity a civilizačních chorob + propagace zdravého životního stylu a aktivního využívání volného času. Součástí programu bude široká nabídka pohybových aktivit, adrenalinových zážitků a tradičních i netradičních sportů. Účast v projektu samozřejmě předpokládá aktivní zapojení účastníků do všech uvedených aktivit. Žádné dítě však nebude nuceno, aby dělalo něco, čeho se nebude chtít zúčastnit.

První část programu proběhne v Lipně n.Vltavou a okolí; poté se vrátíme do Chraštic a přespíme ve škole, kde proběhne druhá část programu (v úterý večer a ve středu dopoledne). Projekt bude ukončen obědem ve školní jídelně ve středu 12.9.2012. Vzhledem k získání dotace a využití slev je celková cena pro každé dítě výrazně nižší, než by byla za standardních podmínek.

1.DEN - úterý 11.9.2012

Odjezd od školy v 6.30 h. autobusem Triotour (věci na spaní a náhradní oblečení si necháme ve třídě).

Program: A. Cyklovýlet po cyklostezkách v okolí přehrady, přeprava přívozem u Frymburku;

B. Lanový park v Lipně n.Vltavou, nízké i vysoké lanové aktivity, bobová dráha;

C. Stezka korunami stromů + tobogán, pěší výlet + lanovka, DiscGolf ve Frisbee Parku;

(děti budou rozděleny do 3 skupin, které se postupně vystřídají ve všech těchto aktivitách ABC)

D. Sprcha, koupel a relaxace v Aquaworldu Lipno.

Poté návrat autobusem do Chraštic, večerní program s překvapením a spaní ve škole.

Stravování:  vlastní (jídlo a pití s sebou nebo nákup občerstvení na místě)

S sebou: batůžek na záda, sportovní oblečení a obuv, náhradní oblečení (tričko,…), plavky a ručník, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, přilba na kolo (kdo má, jinak lze půjčit spolu s kolem na místě).

Cena:  300,- Kč (zahrnuje všechny náklady, půjčovné, vstupy, dopravu atp. kromě stravování)

Kapesné: jen pro vlastní útratu či případné dokoupení další jízdy na bobové dráze, tobogánu atp.

2.DEN - středa 12.9.2012

Stravování: Ráno společná snídaně ve školní jídelně, svačina vlastní, oběd v ŠJ.

Program: Dopoledne zaměřené na sport a prevenci. Osvěta, krátký film, přednáška na související téma, vědomostní test či praktické ověření znalostí této problematiky. Sportovní a outdoorové aktivity. Sporty dle výběru z naší nabídky + jeden nový sport. Relaxace.

Věříme, že vás naše nabídka zaujala a zúčastní se všichni naši žáci a žákyně II.stupně.

S případnými dotazy se obracejte na TU nebo ředitele školy (318 695 382, 723 243 724).

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

Školní preventivní projekt "Aktivně (nejen) na Lipně" - článek v PDF567.19 KB
Info + Přihláška (Lipno 2012)468.59 KB
Info2 Doplňující informace k akci (Lipno 2012)157.38 KB

Cvičný komentář

Prima.:)

Cvičný komentář

Bylo to super

RE:

hej hej čau lidi

cvičný komentář

Tato školní byla bezva. Tuto

Tato školní akce byla bezva. Tuto akci bysme mohli znovu zopakovat

Kola

Příště by jsme měli jet víc kilometrů.

kolik???

Asi tak 30