RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Děkujeme za pomoc!

Poděkování našim brigádníkům...

 

Tak jsme dnes udělali pořádný kus práce při úklidu a vyklízení školní půdy. Je skvělé, že spousta židlí, lavic, stolů i dalších vyřazených věcí našla nové majitele a mohou tak přinášet i nadále nějaký užitek. Další kontejner je naplněný a podkroví ZŠ bude již brzy připraveno na zahájení přestavby a vybudování nových odborných učeben.

 

 

DĚKUJEME všem, kteří nám přišli pomáhat! Jmenovitě: celým rodinkám Kotrbových a Procházkových, paní Haluškové a Krupkové, panu Krise, Kohoutkovi, Kottovi, Zástěrovi, Šedivému a Mezkovi, Nikole Kolaříkové, panu školníkovi Srpovi, Jakubu Trčovi a také Janě Derflové za buchtu ke kávě a čaji.

 

Karel Derfl, ředitel školy

 

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

Pilotní škola KIN-BALLU 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!