Osmáci v ZOO Praha

Návštěva zoologické zahrady

očima našich „osmáků“

"Včera jsme byli v zoo v Praze. Nejvíce si mi líbily žirafy a hroši. Také mě pobavila jízda na lanovce. Myslím, že výlet se nám velice vydařil!"

"Ve čtvrtek 22.5. 2014 jsme byli jako třída v ZOO. Naučili jsme se jezdit metrem a v zoo jsme měli exkurzi, o některých zvířatech jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Jinak byl den v zoo opravdu vydařený."

"Na výlet jsem se už od začátku moc těšila. Když jsme jeli autobusem, zjistila jsem, že je v autobuse wi-fi. V ZOO jsme s holkami hledaly lanovku, když jsme tam přišly ten pán nám řekl, „Vítejte na lanovce smrti.“ Moc se mi ten den líbil." J

"Po příchodu do ZOO jsem jako první zavítal do prvního občerstvení, kde jsem si zakoupil ledovou tříšť. Pak jsme čekali na paní průvodkyni. Průvodkyně nás provázela po nejzajímavějších místech ZOO se zajímavým výkladem. Když nás průvodkyně opustila, dostali jsme rozchod. Zklamalo mě, že někde bylo hodně terárií nebo klecí prázdných. Když jsme se sešli a pokoupili suvenýry, vyrazili jsme na najíst a pak domů."

"Ve čtvrtek jsme jeli do ZOO Praha. Mě osobně se výlet moc líbil. Nejvíc se mi líbil rozchod v ZOO. Bylo to moc hezké. Těším se na další výlet."

"Pražská zoo je velmi pěkná, i když se tam nyní hodně rekonstruuje. V pavilonu „Afrika zblízka“ jsme nenalezli kromě bičíkovce žádného pavouka. Pražská ZOO se může chlubit svou jedinečnou varankou Arankou. V areálu pražské zoo nalezneme spoustu krásných zvířat."

"Dne 22.5.2014 jsme si vyjeli do Prahy do ZOO. Jeli jsme autobusem, v autobuse byla wi-fi. Škoda byla, že jsme to s Kájou zjistili až v Praze. Když jsme dojeli do Prahy, jeli jsme metrem. Bylo mi špatně. ZOO byla super, jen mě mrzí, že jsme neviděli žádné šelmy ani gorily. Po ZOO jsme pak měli hodinový rozchod v obchodním centru. To bylo super, měli tam spoustu úžasných věcí, jen bylo vše moc drahé. Cestou domů jsem byla v autobuse nervózní, protože jsem nevěděla jaké je skóre v hokeji. Když jsem přijela domů, byla jsem hrozně unavená. Celý den byl vážně fajn."

"Pražská ZOO na mě působila dobře, akorát že v Africe zblízka, kde měli být pavouci tak jich tam moc nebylo. A u hadů se to momentálně renovovalo, takže tam hadi nebyli a to bylo blbé, ale jinak super. Hroši, sloni, žirafy byli nejlepší. Ale taky nejlepší ledová tříšť, která byla moc dobrá. Doufám, že se tam se třídou anebo s rodinou ještě jednou podívám."

Ze žákovských prací vybrala Zlata Fillová (zveřejněno bez jazykové úpravy)