ŘEDITELSKÉ VOLNO

V souladu s příslušnými předpisy a na žádost zřizovatele

v y h l a š u j i

M I M O Ř Á D N É
 Ř E D I T E L S K É  V O L N O

V pondělí 27.9.2021 bude v naší základní škole ředitelské volno z důvodu realizace výstavby nových učeben - stěhování nábytku a vybavení na půdu školy.

Všichni žáci ZŠ mají tedy volno z výuky.

V případě, že rodiče budou mít problém se zajištěním hlídání svého dítěte, nabízíme možnost přihlásit jej do celodenní družiny, která zajistí program v dopoledních i odpoledních hodinách (6.30-16.00 hodin). Z tohoto důvodu obdrželi žáci od svých třídních učitelek potřebné informace a kontaktovali rodiče, zda mají či nemají zájem o zajištění účasti dítěte ve školní družině. Tato nabídka platí i pro starší žáky nebo děti, které běžně ŠD nenavštěvují.

Děti přihlášené v pondělí 27.9.2021 do školní družiny budou mít také nárok na oběd ve školní jídelně. Je však nutné si oběd přihlásit nejpozději v pátek 24.9.2021 u svojí třídní učitelky nebo u hospodářky školy Ivety Galážové (iveta.galazova@zschrastice.cz).

Mateřská škola bude mít tento den normální provoz!

Případné další informace obdrží žáci v týdenních plánech a jsou také na školním webu.

Omlouváme se rodičům za komplikace spojené s tímto opatřením, ale nevěděli jsme předem termín, kdy budou tyto práce zahájeny. Děkuji za pochopení.

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

karel.derfl@zschrastice.cz