BINGO! Nová šatna!!!

Budeme mít novou šatnu!!!

Součastná žákovská šatna již nevyhovuje!

Konečně budeme mít konečně novou žákovskou šatnu!

Každý kluk i holka z naší školy dostane již brzy svoji uzamykatelnou skřínku!

Již žádné kovové drátěné klece, které jistě pamatují rodiče našich žáků, ani sice hezčí, ale zato nepříliš praktické průchozí šatny, které využíváme v naší škole již více než patnáct roků...

O šatnových skřínkách mluvíme již delší dobu, přáli si je naši žáci (viz jednání Žákovského parlamentu) i jejich rodiče (viz jednání SRPZŠ nebo Školské rady).

Zatím byla vždy překážkou jejich poměrně vysoká pořizovací cena i skutečnost, že škola ze svého omezeného rozpočtu nemohla zaplatit najednou celou sumu. Povedlo se nám ale našetřit potřebné peníze (přispělo k tomu i zateplení školy = úspora nákladů za topení) a vyjednat opravdu příznivou cenu, která z našeho dodavatele M.Stejskala činí současně i našeho hlavního sponzora!

Menší část šatny je již připravena k nastěhování šatních skřínek:

Součastná žákovská šatna již nevyhovuje! Část šatny je již připravená k nastěhování skřínek

Stav na začátku února...                                                                                               ...a stav nyní

Dodavatelé

Nové šatnové skřínky umožní našim žákům bezpečné uložení svých osobních věcí a výrazně zlepší prostředí šaten a tím i školy.  Skřínky pro nás vyrobila firma DŘEVOSORT KLETICE ve spolupráci s firmou KOVOPAT SEDLEČKO. Novou příčku vyzdil pan Jašek a vymalování šaten provádí pan KAISER (Bukovany). Součástí modernizace šatny bude i instalace nových světel, což zajistí p. SMOLKA. Všem děkujeme za ochotu i kvalitní práci!

Visací zámekZamykání skřínek

Každý žák si musí přinést svůj vlastní visací zámek na uzavření skřínky. V pondělí 14.2. dostali děti od svých třídních učitelek šablonu (kovovou podložku s rozměry stejnými jako bude očko na skřínce), takže si každý může vyzkoušet vhodnou velikost zámku již při jeho výběru a nákupu. Pro případ ztráty si žáci mohou uložit náhradní klíč u své třídní učitelky.

Naši žáci se na nové skřínky již těší a mají z nich opravdovou radost. Doufám, že nám nová šatna bude  sloužit dlouho a ke spokojenosti všech.

Děkuji každému, kdo nám jakýmkoliv způsobem pomáhá a podporuje nás!  Velice si toho vážím, neboť to přispívá ke zlepšení  úrovně naší školy a umožňuje nám to rozšiřovat nabídku i kvalitu služeb, které se snažíme poskytovat našim žákům, rodičům a veřejnosti.

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

Budeme mít novou šatnu - článek ke stažení v PDF199.45 KB