RODIČE VÍTÁNI

Rodiče vítáni

QRC

 

KONTAKT

ZŠ a MŠ Chraštice

Chraštice 44
Březnice 262 72
IČO: 68998503
tel:  +420-318695382
mob:+420-739691120
skola@zschrastice.cz
www.zschrastice.cz

ZŘIZOVATEL

Obec Chraštice

Chraštice 2
Březnice 262 72
IČO: 00242331
tel:  +420-318695371
obecchrastice@seznam.cz
www.obec-chrastice.cz

Statistika WWW

web

STATISTIKA

POČTU NÁVŠTĚV

ŠKOLNÍCH WWW

 

 

K 2. výročí vzniku současných školních webových stránek naší školy (resp. jejich nové redakční verze) poprvé zveřejňujeme poměrně zajímavé údaje o počtech návštěv domény www.zschrastice.cz  za celé období její existence - tj. od roku 2004 do konce roku 2010.

 

K největšímu nárůstu počtu přístupů dochází zejména v posledním období (cca 2 let), což přisuzujeme zaprvé stále většímu rozšíření a dostupmosti internetu, dále růstu jeho významu v komunikaci a také zvýšení atraktivity našeho školního webu po spuštění nové redakční verze, která umožňuje nové funkce a možnosti (od května 2009).

 

K absolutním číslům statistiky návštěvnosti lze jistě započítat i další používané internetové aplikace - školní fotogalerie (www.rajce.idnes.cz) nebo školní videa (www.youtube.cz/ZSCHRASTICE).

 

Konkrétní čísla si můžete přečíst v PDF dokumentu pod článkem nebo zde. Tento statistický přehled nezahrnuje aktuální rok 2011 ani školní FACEBOOK, který byl spuštěn až letos v lednu. Také nová funkce zobrazení počtu přečtení jednotlivých článků na školním webu byla spuštěna teprve v letošním roce, takže dřívější přístupy na starší články nejsou v číslech pod každým článkem započítány. 

 

Aktuální statistické údaje o www.zschrastice.cz si můžete sami najít zde (velmi podrobná statistika! doporučuji! docela zajímavé!), návštěvnost školních fotek a školních videí je pak uváděna také přímo na uvedených stránkách (rajce, youtube, facebook).Statistika graf

Ceníme si vzrůstajícího zájmu všech našich příznivců a snažíme se, aby naše internetové prezentace byly i nadále vždy aktuální, zajímavé a každý návštěvník si zde našel něco, co ho osloví, potěší nebo zaujme.

 

Budeme také rádi, pokud nám sdělíte svůj názor na náš školní web, školní fotogalerie on-line, školní internetový videoarchív i školní facebook - mailem, v komentářích, hlasováním v anketách nebo třeba zařazením mezi svoje oblíbené na facebooku. 

 

Děkujeme za váš dosavadní zájem a zachovejte nám svoji přízeň i v budoucnu... 

 

Mgr.Karel Derfl, ředitel školy

 

 

PřílohaVelikost
Statistika návštěvnosti školních internetových prezentací za období 2004-201057.58 KB
Statistika počtu návštěv školních www - článek ke stažení ve formátu PDF73.65 KB

Přihlášení

Školní video

Videogalerie naší školy

 Školní videa na Youtube

www.youtube.com

PROJEKTY

Jazykový projekt Janička

Kruh spolupracujících škol 

 

Minimalizace šikany

Překlady webu

Translate our web! Übersetzen Sie unsere Web! Перевести наш сайт!

 

Přeložte si sami

 

Po kliknutí na obrázek si sami vyberete ze 105 cizích jazyků pro překlad!