Provoz mateřské školy je od 6.00 do 17.00 hodin.

Příchod do MŠ nejpozději v 8:00 hodin.

Nepřítomnost dětí ohlašovat předem osobně, telefonicky nebo písemně do sešitu, který je umístěn na nástěnce v šatně Veverek a Soviček.

Do MŠ dochází pouze zdravé děti, pokud se objeví infekční onemocnění rodiče tuto skutečnost oznámí v MŠ.

Úplata za předškolní vzdělávání: děti, které chodí do posledního ročníku MŠ (předškoláci) neplatí.

Úplata pro ostatní děti je 500,- Kč měsíčně.

Stravné činí 50 Kč na den (přesnídávka, oběd, odpolední svačina).

Úplata a stravné se platí bezhotovostně, zřízením inkasa z bankovního účtu.

Stravné se odhlašuje předem, nejpozději předchozí den.

Odhlášení lze provádět mailem obedy@zschrastice.cz nebo na tel. čísle 775 402 185

Do MŠ si děti přinesou: bačkory (ne pantofle!), náhradní spodní prádlo, punčocháče nebo tepláky a ponožky, tričko, mikinu, na vycházku tepláky, holínky, pyžamo na polední odpočinek, pláštěnku, malý ručník s poutkem, plastový boxík na odpolední svačinu pokud odchází dítě po obědě domů.
Předškoláci polštářek, malou deku, láhev na pití - každý den s čerstvým nápojem.

Do oddělení Veverek si děti přinesou plastový hrneček s ouškem, malý batůžek a plastovou láhev na pití na badatelské výpravy do přírody.
Všechny osobní věci, oblečení a obuv dětem podepište.

Aktuální informace, akce MŠ jsou oznamovány včas na nástěnce při vstupu do šatny a v týdenním plánu na webových stránkách školy.

Rodiče se mohou informovat o svých dětech každý den

tel. č. - Veverky - 731 411 927, Sovičky - 775 404 878

Veškeré další dotazy Vám rádi zodpovíme ve školce. Zájmem nás všech je, aby k nám získalo důvěru nejen dítě, ale i jeho rodiče, aby se nám podařilo vytvořit příjemnou a radostnou atmosféru, vhodné podmínky k přirozenému rozvoji dítěte, k získání potřebných návyků a znalostí pro vstup do základní školy.

Šárka Křivánková

zástupce ředitele pro MŠ